Polityka prywatności

Dane osobowe   

Chcąc skorzystać z niektórych funkcji w serwisie 'Akcesoria samochodowe - CikCar' zostaniesz poproszony o podanie wybranych danych osobowych poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne dla prawidłowej weryfikacji lub realizacji zamówienia.

Zawsze jednak zachowana pozostanie podstawowa zasada:
nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy podmiotom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników serwisu 'Akcesoria samochodowe - CikCar' . Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia ich z naszej bazy.
Niezapowiedziane wiadomości   

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskane zostały dzięki działalności związanej z serwisem 'Akcesoria samochodowe - CikCar' i które zaakceptowały niniejszą Politykę Prywatności.
Zasady korzystania z serwisu   

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu 'Akcesoria samochodowe - CikCar' znajdującego się pod adresem www.cikcar.pl akceptujesz zasady zawarte na tej stronie.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z serwisu 'Akcesoria samochodowe - CikCar' obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jeśli nie zgadzasz się z niniejszą Polityką Prywatności, nie korzystaj z koszyka zamówień, formularza zapytaniowego zawartego w systemie, wyszukiwarki Google na stronie oraz nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby


Nasza oferta

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Porady

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Regulamin zakupów

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kontakt tel. 576 017 820
e-mail: napisz do nas

Informacje dotyczące
warunków wysyłki
Zobacz aktualny koszt wysyłki towaru
bez obowiązującej promocji.Informację:

º Przedpłata (wpłata na konto bankowe) dokonuje się na konto firmowe
nr 58 1090 2398 0000 0001 1368 6709 (Bank Zachodni WBK S.A.)
dane firmy otrzymującej przelew:
P.U.H. "CIK" Spółka Jawna, 53-238 Wrocław, ul. Ostrowskiego 30/334,
NIP: 894-000-78-93
,
tytułem: nr zamówienia

 


Copyright © CIKCAR 2009-2018
Odwiedzin dzisiaj: 34

Do gory